man-3752512_1280.jpg
Zielona Planeta

Fotowoltaika

Oferujemy kompleksową obsługę inwestycji "od projektu do efektu".

Nie boimy się twórczego ryzyka, systematycznie wzbogacając i udoskonalając swoje usługi oraz dostosowując ich strukturę do potrzeb i oczekiwań klientów. Dzięki konsekwencji w działaniu oraz jasno sprecyzowanym celom firma stale się rozwija i ugruntowuje pozycję na rynku, zdobywając prestiż wśród partnerów i klientów. Gwarantujemy klientom wysoką jakość i niezawodność.

Doradztwo
Świadczymy kompleksowe usługi dostosowane indywidualnie do potrzeb klienta w zakresie doboru mocy i rodzaju systemu fotowoltaicznego.

Projektowanie
Wykonanie wszystkich niezbędnych projektów (projekt budowlany, projekt przyłącza do sieci elektroenergetycznej operatora) oraz uzyskanie wszelkich niezbędnych pozwoleń (warunki przyłączenia do sieci, pozwolenie na budowę – dla systemów naziemnych).

Dostawa i montaż urządzeń oraz budowa systemów fotowoltaicznych
Profesjonalna instalacja przez doświadczony zespół pracowników przy wykorzystaniu profesjonalnej bazy technicznej (narzędzia, maszyny oraz pojazdy specjalistyczne).

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Zapewniamy pełna obsługę serwisową oraz wsparcie pogwarancyjne.

Pomiary i analiza jakości energii
Posiadamy certyfikowany, profesjonalny przenośny analizator sieci, miernik mocy i energii oraz rejestrator zaburzeń: PQ Box 100. Jest to rządzenie o klasie dokładności A, dedykowane do pomiarów w publicznych sieciach niskiego napięcia jak i pomiaru na sieciach elektroenergetycznych średniego i wysokiego napięcia. Na podstawie zarejestrowanych pomiarów oprogramowanie komputerowe z zaawansowanymi funkcjami pozwala nam na wykonanie szczegółowych analiz, dzięki czemu jesteśmy w stanie pomóc w eliminowaniu źródeł zakłóceń działania sieci.