Carport.png
Zielona Planeta

Carporty

Charakterystyka

Carport charakteryzuje się niezwykłym, nowoczesnym wyglądem. Wbudowany uchwyt na falownik i modułowość konstrukcji pozwala na łatwy montaż oraz stworzenie nawet dwóch punktów ładowania pojazdów elektrycznych. Specjalnie przygotowana przez dział Badań i Rozwoju konstrukcja została przeanalizowana pod kątem odporności na wiatry oraz inne warunki meteorologiczne. Zamontowane moduły Bifacial chronią samochody przed nadmiernym nagrzaniem w gorące, upalne dni natomiast zimą zabezpieczają je przed śniegiem i deszczem.

Zastosowanie

Carport KENO dedykowany jest zarówno dla prywatnych użytkowników, jak i inwestycji w wielkopowierzchniowe parkingi. Proporcjonalne wymiary pozwalają na montaż konstrukcji w układzie na południe oraz wschód-zachód. Specjalnie dobrany kąt gwarantuje samoistne czyszczenie
powierzchni modułów, dzięki czemu nie wymaga dodatkowej obsługi użytkownika. Ilość stanowisk może zostać dostosowana do wymagań i projektu klienta

Parametry techniczne

Rysunek techniczny

Rozpoczęcie współpracy z firmą Rollform Polska sp. z o.o

Firma Rollform Polska sp. z o.o specjalizuje się w produkcji konstrukcji fotowoltaicznych, składających się z elementów stalowych i strunobetonowych, a także carportów i wiat fotowoltaicznych. Wszystkie produkty są starannie zaprojektowane, wykonane z wysokiej jakości materiałów i spełniają wszystkie wymagania techniczne. Rollform Polska sp. z o.o ma wieloletnie doświadczenie w branży i szybko zyskało uznanie na rynku. Dodatkowo posiada krótkie czasy realizacji.

Szczególnie może Państwo zainteresować Carport-Eco

Carport-eco to ekonomiczna, wolnostojąca stalowa konstrukcja przystosowana do montażu niemal wszystkich modułów PV. Wyposażona w 2-podporową ramę zapewnia stabilność konstrukcji i minimalizuje wielkość fundamentów. Może być uzupełniony o przykrycie dachowe, np w postaci blachy trapezowej, co zapewnia szczelność. Carport-eco charakteryzuje się ekonomicznymi walorami, łatwością montażu oraz uniwersalnym prostym wyglądem, który sprawdzi się zarówno w pojedynczych gospodarstwach domowych jak i dużych powierzchniach parkingowych.

Produkty oferowane przez firmę Rollform Polska sp. z o.o obejmują konstrukcje fotowoltaiczne wykonane ze stali i strunobetonu, carporty i wiaty fotowoltaiczne. Każdy z tych produktów jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, cechuje go wytrzymałość i trwałość, a także łatwość i szybkość montażu.